Prasideda registracija į mainus 2023-24 m. m. rudens semestrui arba akademiniams metams!

Studentų registracija į visus mainus vyksta iki 03 01 imtinai. Kviečiame prisijungti prie informacinių seminarų bei studentų pristatymų: anglų kalba - vasario 22 dieną, 14val. Saulėtekio 5, kambarys A119, MKIC arba lietuvių kalba - vasario 23 dieną, 13val. Donelaičio auditorijoje, Universiteto 5, Filologijos fakultete.

Negalinčius dalyvauti gyvai vyksiančiuose pristatymuose kviečiame prisijungti prie online seminaro anglų kalba: vasario 14d. 14val. Seminarų įrašai bus patalpinami tarptautinių ryšių naujienose.

Mainų galimybės: