Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas prisijungia prie režisieriaus Romo Zabarausko inicijuotos akcijos – paradinį įėjimą papuošėme vaivorykštės spalvų vėliava. Esame lygių teisių šalininkų pusėje, netoleruojame diskriminacijos ir manome, kad neapykantos nusikaltimams vietos Lietuvoje nėra.

Primename, kad ši pilietinė akcija gimė kaip atsakas į sistemingai pasikartojančius identiškus padegimus. Pirmas jų – liepsnojančios Lietuvos gėjų lygos biuro durys, vėliau organizacijos pirmininko Vladimiro Simonko buto įėjimas ir du kartus režisieriaus Romo Zabarausko laiptinė. Siekiant parodyti, kad visuomenė nėra įbauginta, miestelėnams išdalinta 500 vėliavų, greitu metu papuošiančių visa Vilnių.

lgbt 01  lgbt 01  lgbt 01