Ar tu vis girdi apie web3 ir NFT, bet nelabai žinai apie ką kalbama? O gal žinai tiek, kad gali drąsiai teigti, jog NFT yra scam’as, greitinantis globalinį atšilimą? Jei taip, nepraleisk progos sužinoti apie visą šitą virtuvę iš pirmų lūpų - Thomas Tumosa iš VR ir Crypto žaidimų studijos Zen Republic paskaitos metu papasakos kas yra NFT, kokia šios technologijos nauda bei ateities perspektyva ir parodys kokius NFT jis kuria pats.

Paskaitos lektorius: Thomas Tumosa - žaidimų, interaktyvių patirčių, NFT kūrėjas bei VR ir Crypto žaidimų studijos Zen Republic įkūrėjas.

Registraciją į paskaitą privaloma. Registruokis čia.

Data ir laikas: 2023 m. Balandžio 26 d. 16:00 val.

Vieta: VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, VU Tech Hub erdvė, Konferencijų salė, 2 aukštas

Trukmė: 1,5 val.

Kviečiame dalyvauti!