Kviečiame dalyvauti viešoje paskaitoje „FinTech transformacija finansų sektoriuje“. Paskaita vyks 2023 m. kovo 6 d., nuo 16:00 iki 17:30 val., VU EVAF 605 auditorijoje.
Paskaitą ves Rosvaldas Krušna, Lietuvos banko valdybos nario patarėjas ir inovacijų komiteto narys. Ši paskaita puiki proga sužinoti iš profesionalo, kaip technologijos ir inovacijos pakeičia finansų rinkas ir paslaugas.
Paskaitoje bus aptartos inovacijos, technologijos bei finansų rinkų skaitmenizavimas paslaugų sektoriuje, tiek iš vartotojų ir rinkos dalyvių, tiek iš centrinio banko perspektyvų. Apžvelgtos ateities tendencijos: centrinių bankų skaitmeninės valiutos, MiCA, duomenų transformacija bei su technologijomis atsirandančios naudos bei rizikos ir jų valdymas.