Džiaugiamės galėdami pakviesti visus į Ekonominės ekspertizės centro mokslo seminarą. Kovo 14 d. (ketvirtadienį) 417 auditorijoje ir MS Teams Yannick Joye pristatys temą: „Choice experiments into the reward value of viewing (natural) environments“.

Trumpa seminaro apžvalga

Bendravimas su gamtine aplinka dažnai laikomas estetiškai naudingu patyrimu, o gamtos estetinis atlygis yra labai svarbus psichologinei gerovei, susijusiai su bendravimu su gamta. Tačiau daugumai žmonių bendravimas su gamta yra tik viena iš daugelio naudingų veiklų, kuriomis jie užsiima, greta kitų veiklų, pavyzdžiui, muzikos klausymo, mėgavimosi maistu, susitikimų su draugais ar finansinės naudos siekimo. Todėl kyla klausimas, kaip atlygio už bendravimą su gamta vertė prilygsta atlygio vertei už kitą atlygį teikiančią veiklą ar dirgiklius. Šiame moksliniame seminare aptarsiu kelių internetinių tyrimų, kurių metu dalyvių buvo prašoma pasirinkti: a) atlikti užduotį už pinigus ir b) dalyvauti atlygintinoje patirtyje žiūrint 30 sekundžių trukmės filmuką apie gražią gamtą, rezultatus. Priklausomai nuo to, kaip bus baigti rinkti duomenys, taip pat pateiksiu pasirinkimo eksperimento, kuriuo tikrinama, ar dalyviai pasiryžę atsisakyti aplinkai draugiško elgesio vardan gamtos grožio patyrimo, rezultatus.

Informacija apie seminarą

• Laikas: kovo 14 d. 14:00-15:00 val.
  • Vieta:  VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, Saulėtekio al. 9, Vilnius, 417 auditorija ir MS Teams Spauskite čia
  • Pranešėjas: Yannick Joye, Vyr. mokslo darbuotojas
  • Tema: Choice experiments into the reward value of viewing (natural) environments
  • Seminaro kalba: anglų

Seminaras yra atviras visiems – studentams, dėstytojams, mokslininkams. Kviečiame pasisemti žinių!