Džiaugiamės galėdami pakviesti visus į Apskaitos ir audito katedros mokslo seminarą. Balandžio 18 d. (ketvirtadienį) MS Teams platformoje Živilė Simonaitytė pristatys temą „Artificial intelligence tools for developing study materials“.

Trumpa seminaro apžvalga

Naujausių dirbtinio intelekto įrankių, kuriuos galima panaudoti rengiant studijų medžiagą, apžvalga, komandų inžinerija ir gerų užklausų formavimas, dirbtinio intelekto haliucinacijos ir kaip jas patikrinti.

Informacija apie seminarą

• Laikas: balandžio 18 d. 15:00-16:00 val.
  • Vieta: MS Teams Spauskite čia
  • Pranešėjas: dr. Živilė Simonaitytė, Apskaitos ir audito katedros asistentė
  • Tema: „Artificial intelligence tools for developing study materials“
  • Seminaro kalba: anglų

Seminaras yra atviras visiems – studentams, dėstytojams, mokslininkams. Kviečiame pasisemti žinių!