Kaip ir kasmet, 2022 m. pavasario semestre koncernas “MG Grupė” skiria finansinę paramą – 1000 eurų – VU EVAF IV kurso Ekonomikos, Vadybos ir verslo administravimo bei Vadybos informacinių sistemų studijų programų geriausiai besimokantiems studentams. Koncernas „MG Grupė“ finansines stipendijas VU EVAF bakalauro pakopos geriausiai besimokantiems studentams skiria nuo 2013 metų.

Koncerno „MG Grupė“ skelbiamame stipendijų konkurse kasmet gali dalyvauti studentai, kurių šeštojo studijų semestro pažymių vidurkis yra ne mažesnis nei 9,5 balo, o bendras visų 6 studijų semestrų vidurkis – ne mažesnis nei 9 balai. Studentus konkursui atrenka speciali EVAF komisija.

Iš Komisijos atrinktų kandidatų stipendijai gauti „MG Grupė“ savo nuožiūra atrenka 3 studentus, kuriems ir skiriamos stipendijos. Vertinami ne tik studentų pasiekimai studijose, bet pageidautina, kad studentas turėtų pasiekimų mokslinėje ar (ir) visuomeninėje veikloje.

Šiemet 1000 eurų stipendijas gavo:

• Gintarė Geišaitė (Ekonomikos studijų programa; Finansų šaka)
  • Gerda Utakytė (Ekonomikos studijų programa; Ekonominės analizės šaka)
  • Indrė Stasiūnaitė (Vadybos ir verslo administravimo studijų programa, Rinkodaros ir globalaus verslo šaka, anglų k.)

Sveikiname ir linkime sėkmės tolimesnėse veiklose!