Kovo 9 - 23 dienomis kviečiame prisidėti prie „Maisto banko“ organizuojamos paramos akcijos, paaukojant maisto produktų labiausiai jų stokojantiems.

Prie įėjimo pirmame aukšte ir ketvirtame aukšte prie liftų rasite „Maisto banko“ dėžes, į kurias kviečiame atnešti ilgo galiojimo maisto produktų: makaronų, kruopų, miltų,  aliejaus, konservų, cukraus, sausų pusryčių ir kt. Surinkta parama maistu bus perduoda „Maisto bankui“, kuris pasirūpins, kad suaukoti maisto produktai pasiektų tuos, kuriems jų labiausiai reikia!

Tegul šis pavasaris tampa prasmingos tradicijos fakultete pradžia – dalinkimės gerumu!