Kviečiame apsilankyti viešoje paskaitoje "Lietuvos ir pasaulio FinTech ekosistema", kurios metu kviestinė lektore Vaiva Amulė, FechHub LT vadovė, aptars šiuolaikinių finansų technologijų (FinTech) ekosistemą Lietuvoje ir pasaulyje.

Paskaita vyks kovo 13 d., nuo 16:00 iki 17:30 val., VU EVAF 605a auditorijoje. Šioje paskaitoje lektore dalinsis žiniomis apie tai, kodėl Lietuva yra FinTech hubas, ką reiškia FinTech, kokios tendencijos šioje srityje ir kokių galimybių turi studentai.

Ši paskaita yra puiki proga gauti informacijos apie sparčiai augantį finansų technologijų sektorių, todėl kviečiame visus susidomėjusius dalyvauti!