Kviečiame Fakulteto bendruomenę susitikti kovo 28 d. 15.00 VU TechHub ir kartu pažymėti vieną reikšmingiausių įvykių pastarųjų metų Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto gyvenime: Lab for Behavioural Economics ir Consumer Decision Making laboratorijų atidarymą.

Kartu su fakultetu atšvęsti šį didžiulį žingsnį VU EVAF mokslo ateičiai atkeliauja Getisburgo eksperimentinės ekonomikos laboratorijos direktorius Rimvydas Baltaduonis, Belgijos ir Nyderlandų mokslo žvaiždės Siegfried Dewitte (Rinkodaros katedros profesorius, Elgsenos inžinerijos grupė, KU Leuvenas, Belgija), Bob M. Fennis (Groningeno universiteto (Nyderlandai) vartotojų elgsenos profesorius), Reinder Dallinga (Groningeno universiteto FEBA verslo tyrimų laboratorijos vadovas, Nyderlandai), Michail Kokkoris (Amsterdamo Vrije universiteto (Nyderlandai) rinkodaros docentas).

Susipažinti su renginio programa galite čia