Kviečiame į EVAF vykdomo Erasmus+ projekto „Versatile and Innovative open educational resources for collaborative Virtual and mobile learning Arrangements in HE – VIVA“ (Nr. KA220-HED-1356A836) ir tarpinių jo rezultatų pristatymą, kuris vyks š.m. vasario 22 d., trečiadienį, 15.30, Vilniaus Jėzuitų gimnazijoje (daugiau apie renginį- Erasmus+ projekto „Skaitmeninis duomenų raštingumas švietimui“ pristatymas - Vilniaus jėzuitų gimnazija (vjg.lt)).

VIVA projektui skirtoje renginio dalyje pristatysime projekto tikslus, nuotolinio mokymo aktualumą tiek aukštojo mokslo, tiek ir bendrojo ugdymo kontekste, bei pirmuosius rezultatus: pirmojoje projekto dalyje sukurtą Kompetencijų sistemą, kompetencijų bei jų vertinimo priemonių katalogą, papasakosime, kaip tos kompetencijos ugdomos studentų praktikos metu.

Projekto komanda: Dr. Laimutė Urbšienė (projekto vadovė); Ona Marija Vyšniauskaitė;

Projekto partneriai: UNIVERSITAET DUISBURG-ESSEN, ARISTOTELIO PANEPISTIMIO THESSALONIKIS, UNIVERZITET U NOVOM SADU, BLENDED LEARNING INSTITUTIONS COOPERATIVE, SMART REVOLUTION SRL.

Daugaiu apie projektą: VIVA (viva-eu.org)

viva naujiena