Visi mes turim talentų, tik ne visi tai žinome!

Jeigu Tu studijuoji arba dirbi VU ir ieškai, kur galėtum išreikšti savo kūrybiškumą, dabar išmušė Tavo valanda! Ruoškis ir puoškis, kadangi jau Lapkričio 28 d. VU teatro salėje vyks Talentų vakaras.

Jeigu esi kūrybinga asmenybė, šoki, dainuoji, repuoji, vaidini, atlieki akrobatinius ir kitokius triukus, labai lauksime tavo el. laiško adresu iki Lapkričio 9 d. Iki pasimatymo scenoje!

Visų Talentų vakaro dalyvių laukia garbė, šlovė, o nugalėtojų, prizai, siurprizai!

P.S. o gal tu pažįsti talentingą bendrakursį arba kolegą ir nori mums jį „išduoti“? Anonimiškumą garantuojameJ