Vis dar siaučiant koronaviruso pandemijai jau garsiai diskutuojama, kokia bus darbo rinka, kai galėsime grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Prabėgus metams nuo pandemijos pradžios sukaupėme patirtį, kaip galima prisitaikyti prie kitokių darbo sąlygų. Pagal šių metų Lietuvos banko vertinimą, pirmoji banga žymiai stipriau paveikė darbo rinką nei antroji. Ar su antra banga tapome atsparesni? Kokia bus paslaugų sektoriaus darbuotojų ateitis? Artėja ketvirtoji pramonės revoliucija – ar po pandemijos tapsime išmanesni?

„Pinigų kartos akademijoje“ įžvalgomis dalinasi:
Pokalbio moderatorė dr. Giedrė Dzemydaitė – VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto ekonominės politikos katedros vedėja docentė;
Dr. Arūnas Burinskas – VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto ekonominės politikos katedros docentas;
Andrius Romanovskis – Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas.

Kviečiame stebėti: