Kviečiame susipažinti su nauju Joint Enterprise University Learning (JEUL) naujienlaiškiu Nr. 6.

Naujienlaiškį rasite čia

Projekto tinklalapis www.jeul.eu
Projekto pradžia 2018 m. sausio 8 d.
Projekto pabaiga 2022 m. sausio 7 d.
EC įnašas Projektas bendrai finansuojamas iš Europos Sąjungos fondų lėšų pagal Erasmus+ programą
Partneriai Sienos universitetas – UNISI, Ho Chi Mino miesto ekonomikos universitetas (en. University of Economics Ho Chi Minh city) (UEH), Bankininkystės universitetas HCMC (BUH), Nankai universitetas (Namibijos Respublika), Nankino Aeronautikos ir Astronautikos Universitetas (NUAA), Kento universitetas (UKC), Vilniaus universitetas (VU), ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s. (ŠAVŠ)/ŠKODA AUTO universitetas (SAVS), ES ir Kinijos ekonomikos ir politikos institutas (EUCHINAEPI).
Temos Universitetų ir pramonės bendradarbiavimas, aukštasis mokslas, verslumas, mokymo planas

Projekto santrauka

Šio projekto tikslas - užmegzti ir plėtoti ilgalaikį aukštųjų mokyklų ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą, darant įtaką universitetų darbui bei sudarant sąlygas mokytis iš verslo įmonių - rengti ir naudoti tyrimų metodiką bei tyrimų rezultatus, kurie yra pagrįsti įmonių patirtimi. Tai leis tobulinti universitetų mokymo metodus, suprasti įmonių poreikius bei atitinkamai tobulinti mokymo planus. Pagrindinė idėja – universitetams artėti link „Verslumo universitetų“ (en. Entrepreneurial Universities). Konkretūs projekto tikslai yra šie:

• Užmegzti formalius universitetų-pramonės ryšius, tam kad būtų galima organizuoti bendrą personalo ir studentų praktiką ir įtraukti įmones į universitetų komitetus;
  • Tobulinti mokymo ir mokymosi metodus, kuriant ir naudojant atvejo analizes, remiantis konkrečia partnerinių kompanijų patirtimi;
  • Atlikti apklausą ir gavus grįžtamąjį ryši apie įmonių įgūdžių ir žinių poreikius studentams, tobulinti mokymo planus;
  • Sukurti ir įdiegti 2 modulių „Enterprise Pathway“ programą kiekvienos partnerinės šalies universitete.