Po devynerių metų Prancūzijoje ir Belgijoje dr. Justina Klimavičiūtė grįžo į Lietuvą ir nuo spalio 1 dienos Vilniaus universiteto (VU) Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete dėsto ekonomikos pagrindus pirmakursiams, toliau tęsia tyrimus, skirtus ilgalaikei senyvų žmonių priežiūrai.

„Grįžau, nes labai suintrigavo galimybė prisidėti prie pokyčių ekonomikos mokslo srityje. Siekiama atnaujinti studijų programas, pakelti Lietuvos lygį, – sakė „Lietuvos žinioms“ dr. J. Klimavičiūtė. – Grįžti į savo šalį visada traukia. Lietuvoje gyvena tėvai, giminės, draugai. Smagu būti čia ir kartu toliau bendradarbiauti su užsienio kolegomis.“

VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto mokslo prodekanas dr. Linas Tarasonis, pats prieš dvejus metus grįžęs iš Prancūzijos, vykstančias permainas yra pavadinęs ekonomikos aukštojo mokslo revoliucija, kad VU būtų vienoje gretoje su geriausiais šios srities Europos universitetais.

Daugiau skaitykite čia >>