Džiaugiamės galėdami pranešti, jog 2023 m. kovo 1 d., 14.00 val. INGA STRAVINSKIENĖ gins disertaciją „Verslo procesų valdymo gebėjimų įtaka suvokiamiems organizacijų veiklos rezultatams, medijuojant robotiniam procesų automatizavimui“ vadybos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Gynimas vyks VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete, 402 auditorijoje. Gynimą galima stebėti ir nuotoliniu būdu, nuoroda yra pateikta kvietimo pabaigoje.

Disertacija rengta 2018 - 2022 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Dalius Serafinas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003).

Mokslinis konsultantas – doc. dr. Virginijus Tamaševičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

prof. dr. Vytautas Dikčius – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba –S 003);

prof. dr. Riccardo Beltramo (Turino universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

prof. dr. Greta Drūteikienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba –S 003);

prof. dr. Rimvydas Skyrius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba –S 003);

prof. dr. Eglė Staniškienė (Kauno technologijos universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: Ingos Stravinskienės disertacija

Gynimas vyks lietuvių kalba.

Disertacijos gynimo nuoroda