Kviečiame dalyvauti hakatone! Šįkart dalyvius kviesime ieškoti naujų sprendimų, susijusių su edukacija ir urbanistika. Hakatonas vyks rugsėjo 23-25 dienomis, VU „Tech Hub“ erdvėje (Saulėtekio al. 9, Vilnius).

Hakatono metu turėsite galimybę kurti įrenginius, aplikacijas bei sistemas, skirtus:
- Automobilių statymo problematikai spręsti
- Skaitmeninėms edukacinėms platformoms vystyti
- Dirbtinio intelekto (DI) integracijai į medicinos sritį
- Ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių mokinių edukacijai žaidimų forma
- Vaikų edukacijai, kaip teisingai elgtis pavojingose bei kritinėse situacijose

Ko gali tikėtis Tu? Gausus prizinis fondas, pagalba vystant idėjos konceptą, mentorių konsultacijos ir smagus laikas bendraminčių apsuptyje. Hakatonas „INNOVATION HACK. THE FUTURE STARTS NOW“ – tai ne tik smagus 3 dienų renginys, bet ir puiki proga pasivaržyti dėl pagrindinių prizų. Geriausius sprendimus edukacijos ir urbanistikos problemoms spręsti pasiūliusių komandų laukia šie vertingi prizai: 1 vieta – 900 eur ir kvietimas į „Tech Hub“ pre-akceleratorių; 2 vieta – 700 eur; 3 vieta – 400 eur.

Daugiau informacijos ir registracija: https://forms.gle/AdJ8a3m1syudiKms6

Svarbu! Hakatone kviečiame dalyvauti komandas nuo 4 iki 6 žmonių. Kiekvienas komandos narys turi užpildyti atskirą registracijos formą ir įvardinti savo komandos pavadinimą. Neturi savo komandos? Ne bėda - registruokis atskirai ir mes padėsime surasti tau bendraminčių.