Už nuopelnus sportui šiemet Vilnius apdovanojo sportinių aukštumų pasaulinėse arenose pasiekusią šuolininkę į aukštį, 2017 metais Lietuvos geriausia lengvaatletę Airinę Palšytę. Jai statulėlę įteikė Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius, pastebėjęs, kad laureatė galėtų peršokti jį, o merą – tai tikrai.

„Negalėčiau pasakyti, kodėl man tokie sėkmingi būtent šie metai. Gal ir neturime tokių gerų sąlygų, tačiau džiaugiuosi pasiektais rezultatais. (...) Buvo pasakyta, kad susirenku viską, tačiau norėčiau kai ką pasilikti ir ateičiai“, – nuo scenos šypsojosi A.Palšytė.

Straipsnio šaltinis: 15 min, Žygimanto Gedvilos nuotrauka