VU EVAF Ekonomikos studijų programa yra viena populiariausių Lietuvoje – 2021 metais buvo 6 pagal pakviestųjų ir priimtųjų studentų skaičių lyginant tarp visų studijų programų visuose universitetuose. Programoje studijuoja aukščiausius egzaminų rezultatus gavę absolventai, todėl ji yra daugiausiai valstybės finansuojamų vietų ekonomikos kryptyje surenkanti programa. Pasak įmonės „Gerovės valdymas“ partnerio, gerovės valdytojo, Ekonomikos ir finansų studijų programos komiteto socialinio partnerio Viliaus Oškeliūno:

„Dar studijuodamas domėjausi finansais ir investicijomis. Tiesa, tuometėje Ekonomikos programoje labai trūko šiomis temomis dėstomų dalykų, kas paskatino įkurti VU Studentų Investicinį Fondą (SIF). VU SIF įkūrimo tikslas buvo gauti daugiau žinių bei patirties finansų ir investicijų srityse bei jomis pasidalinti su visa VU bendruomene.

Džiugu, kad nuo šiol stojantieji į EVAF ir svajojantys tapti finansų rinkų profesionalais reikalingus pagrindus įgaus per dėstomus dalykus. Manau, kad EVAF Ekonomikos programos tiek turinio, tiek pavadinimo pakeitimas į „Ekonomika ir finansai“ atspindi kertines VU vertybes – išlikti atviriems pasauliui bei tobulėti keičiantis ir prisitaikant prie naujų realijų. Neabejoju, kad ilgainiui tai prisidės prie tvirtesnio Lietuvos finansų sektoriaus ir daugiau žmonių didžiuosis galėdami prisistatyti - esu finansų rinkų profesionalas ir VU EVAF alumnis.“