VU EVAF absolventai, kviečiame Jus į diplomų teikimo šventę!

Šventė vyks birželio 22 dieną, VU Didžiajame kieme (Universiteto g. 3), įėjimas į iškilmingo renginio vietą, pro vartus iš Pilies gatvės pusės, išėjimas bus organizuojamas pro Sarbievijaus kiemelį, į Universiteto gatvę.

PASIRAŠYMAS Į DIPLOMŲ REGISTRACIJOS ŽURNALĄ

SVARBU: jei nebūsite atsiskaitę su Vilniaus Universitetu ir pasirašę diplomų registracijos žurnale, diplomų įteikimo ceremonijoje Jums nebus įteikiamas diplomas.

Pasirašymas vyks 2021 m. birželio 21 d. nuo 9-17 val. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto pirmame aukšte (106 kab.).

• Iki pasirašymo diplomų registracijos žurnale absolventai privalo atsiskaityti su VU padaliniais. Absolventams, kurie nesinaudojo padalinių paslaugomis, į juos kreiptis nereikia. Informaciją apie atsiskaitymų tvarką ir savo būseną rasite prisijungę prie VU IS, E-Studento aplinkos skiltyje „Studijos“.
  • Birželio 21 atvykite tik pro EVAF pagrindinio įėjimo duris. Pirmame aukšte pasirašymui yra paruoštas kabinetas ir Jūsų lauks studijų koordinatorė. Į kabinetą prašome užeiti po vieną ir su apsaugine kauke.
  • Studentams, kurie birželio 21 d. negalės atvykti pasirašyti diplomų registracijos žurnale, bus galimybė pasirašyti 2021 m. birželio 22 d. PRIEŠ diplomų įteikimo ceremoniją. Jūsų lauks studijų administratorė tik įėjus į VU Didįjį kiemą nuo Šv. Jono g.

Pasirašymo į diplomų registracijos žurnalą laikai birželio 22 d.:

8:30 - 8:50 val. Bakalauro studijų programos: Ekonomika, Kiekybinė ekonomika;

11:00 - 11:20 val. Bakalauro studijų programos: Verslas ir teisė, Vadyba, Ekonomikos ir Vadybos sesijinės ir pokoleginės studijos;

13:30 - 13:50 val. Visos magistro studijų programos.

DIPLOMŲ TEIKIMO LAIKAS:

9:00 - 11:00 val. Bakalauro studijų programų absolventams: Ekonomika, Kiekybinė ekonomika;

11:30 - 13:30 val. Bakalauro studijų programų absolventams: Verslas ir teisė, Vadyba, Ekonomikos ir Vadybos sesijinės ir pokoleginės studijos;

14:00  - 15:00 val. Magistro studijų programų absolventams.

TVARKA:

• Į Didįjį kiemą absolventai ir jų svečiai bus įleidžiami ne anksčiau kaip 30 min. prieš ceremoniją.
  • Absolventai gali pasikviesti į ceremoniją 1- 2 artimuosius ar draugus.
  • Įėjimas į Didįjį universiteto kiemą per vartus (iš Pilies gatvės pusės).
  • Pirmosios eilės kėdžių bus skirtos absolventams. Absolventų svečiams (giminėms ir draugams), bus skirtos galinės kėdžių eilės arba jie galės stovėti Didžiojo kiemo pakraščiuose.
  • Diplomų teikimo šventės metu prašome dėvėti apsaugines veido kaukes.
  • Gavus diplomus, absolventus prašome grįžti į savo sėdimas vietas, giminėms ir draugams sveikinti absolventus galima tik pasibaigus oficialiai ceremonijai.
  • Pasibaigus įteikimams absolventai išeina į M. K. Sarbievijaus kiemelį, jame bus pastatyta sienelė fotografavimuisi. Absolventai universitetą palieka per vartus į Bibliotekos kiemą.
  • Absolventų prašome pasirūpinti skėčiais nuo lietaus ar saulės, nes Didžiajame kieme pavėsinės nebus.
  • Prašome laikytis nustatytos tvarkos ir atsižvelgti į VU savanorių ir administracijos darbuotojų, palaikančių tvarką renginio metu, prašymus.