DIPLOMŲ ĮTEIKIMO CEREMONIJOS TVARKA

tvarka nustatoma, siekiant užtikrinti absolventų, jų svečių ir administracijos saugumą

DIPLOMŲ ĮTEIKIMAS VYKS 2022 M. VASARIO 4 DIENĄ ŠV. JONŲ BAŽNYČIOJE. Patekti į renginio vietą galima tik pro vartus nuo Šv. Jono g.

DIPLOMAI ĮTEIKIAMI:

13:00 val. Magistro studijų programų Finansai ir bankininkystė (lietuvių ir anglų k.) ir Rinkodara ir integruota komunikacija (lietuvių ir anglų k.) absolventams;

15:00 val. Ekonomikos krypties daktarams, Magistro studijų programų Ekonominė analizė, Strateginis informacinių sistemų valdymas, Verslo procesų valdymas, Žmogiškųjų išteklių valdymas absolventams.

TVARKA:

- Į bažnyčią absolventai ir jų svečiai bus įleidžiami ne anksčiau kaip 1 val. prieš ceremoniją.

- Į diplomų teikimo ceremoniją galima patekti tik su galimybių pasu.

- Į diplomų įteikimo ceremonija galima pasikviesti ne daugiau nei du svečius.

- Ceremonija bus filmuojama. Todėl ceremonijoje negalinčius dalyvauti absolventus ir jų artimuosius kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Facebook paskiroje.

Pirmosios suolų eilės bus skirtos absolventams. Absolventų svečiams bus skirtos galinės suolų eilės.

Gavus diplomus, absolventus prašome grįžti į savo sėdimas vietas, nes po įteikimo ceremonijos bus daroma bendra nuotrauka iš aukščiau. Giminėms ir draugams sveikinti absolventus galima tik pasibaigus oficialiai ceremonijai

Prašome dėvėti burną ir nosį dengiančius ne žemesnio nei FFP2 lygio respiratorius viso renginio metu.

Prašome laikytis nustatytos tvarkos ir atsižvelgti į VU savanorių ir administracijos darbuotojų, palaikančių tvarką renginio metu, prašymus.

PASIRAŠYMAS Į DIPLOMŲ REGISTRACIJOS ŽURNALĄ

SVARBU: jei nebūsite atsiskaitę su Vilniaus universitetu ir pasirašę diplomų registracijos žurnale, diplomų įteikimo ceremonijoje Jums nebus įteikiamas diplomas.

Pasirašymas vyks 2022 m. vasario 4 d. Šv. Jonų bažnyčioje:

12:00-12:50 val. pasirašyti į diplomų registracijos žurnalą galės Finansų ir bankininkystės (lietuvių ir anglų kalba) bei Rinkodaros ir integruotos komunikacijos (lietuvių ir anglų k.) magistro programų absolventai;

14:00-14:50 val. pasirašyti į diplomų registracijos žurnalą galės Ekonominės analizės, Strateginio informacinių sistemų valdymo, Verslo procesų valdymo bei Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro programų absolventai.

Iki pasirašymo diplomų registracijos žurnale absolventai privalo atsiskaityti su VU padaliniais. Absolventams, kurie nesinaudojo padalinių paslaugomis, į juos kreiptis nereikia. Informaciją apie atsiskaitymų tvarką ir savo būseną rasite prisijungę prie VU IS, E-Studento aplinkos skiltyje „Studijos“ bei Vilniaus Universiteto tinklalapyje čia: https://www.vu.lt/covid-19/studentams/baigiamuju-kursu-studentams