EVAF Rinkimų komisija informuoja, kad baigėsi kandidatų į EVAF Tarybą kėlimas.

EVAF svetainėje skelbiamas vienas kandidatų sąrašas – profesorių ir (ar) vyriausiųjų mokslo darbuotojų (Teorinės ekonomikos katedrai nustatyta viena kvota). Neatsiradus kandidatams, kitų VU EVAF akademinės bendruomenės narių sąraše rinkimai nevyks.

EVAF Rinkimų komisija skelbia tokią balsavimo tvarką:

• tiek išankstinis balsavimas, tiek balsavimas rinkimų dieną vyks VU EVAF 401 kabinete:
  • EVAF Tarybos rinkimai vyks 2023 m. gruodžio mėn. 5 d. nuo 8:00 val. ryto iki 17:00 val. vakaro;
  • išankstinis balsavimas dėl kandidatų į EVAF Tarybą prasideda nuo 2023 m. gruodžio mėn. 4 d. 8:00 val. ryto;
    • balsuoti atvykusiems rinkėjams bus išduodamas vienas balsavimo biuletenis su jame nurodytu patvirtintų kandidatų sąrašu:
    • profesorių ir (ar vyriausiųjų mokslo darbuotojų), pretenduojančių į VU EVAF Tarybos narius (Teorinės ekonomikos katedrai nustatyta kvota);
    • balsavimo biuletenyje galima pažymėti tik vieną priimtiną kandidatą;
    • rinkėjui nepažymėjus kurio nors iš kandidatų ar pažymėjus daugiau, nei vieną, balsavimo biuletenis bus laikomas sugadintu.

Pasibaigus balsavimo laikui, EVAF Rinkimų komisija suskaičiuos dalyvavusius rinkėjus ir jų balsus; taip pat paskelbs, ar rinkimai laikomi įvykusiais (ar dalyvavo 2/3 rinkėjų), kiek balsavimo biuletenių yra galiojančių, ir kiek balsų gavo kiekvienas iš kandidatų.

Pagal pateiktą sąrašą kandidatas pripažįstamas laimėjusiu rinkimus tokia tvarka:

• nustatoma, ar už kandidatą balsavo ne mažiau kaip pusė rinkimuose dalyvavusių rinkėjų;
  • kandidatai reitinguojami pagal surinktus balsus;
  • pirmenybė teikiama Teorinės ekonomikos katedros kvotai.

EVAF Rinkimų komisija