VU EVAF šiais metais studentus pasitinka su atsinaujinusia Ekonomikos studijų programa. VU EVAF docentė, Ekonomikos ir finansų studijų programos komiteto pirmininkė Jūratė Jaraitė-Kažukauskė: „Džiaugiuosi, kad Ekonomikos studijų programa ateinantį rudenį startuos ne tik su atsinaujinusiu studijų turiniu, bet ir nauju pavadinimu – „Ekonomika ir finansai.“ Ši programa orientuota į stiprių kompetencijų vystymą trijose srityse: ekonomikos, finansų ir duomenų analizės.

Ekonomikos ir finansų studijos yra neatsiejamos nuo gerų duomenų analitikos įgūdžių, nes kiekviena įmonė šiuo metu generuoja duomenų masyvus, kurių profesionali analizė užtikrina stiprias rinkos pozicijas ir tvarią verslo plėtrą. Tuo pačiu Lietuvos Fintech sektoriaus augimas diktuoja poreikį suprasti šio sektoriaus kuriamus technologijomis pagrįstus finansinius produktus ir teikiamas paslaugas, jų reguliacinę aplinką bei ateities augimo tendencijas.

Tai pat šioje programoje akcentuojamos tvarumo temos, su jomis susiję iššūkiai ir jų sprendimo būdai, prie kurių turės prisidėti tiek ambicingesnė valstybių politika, tiek finansų sektorius, tiek kiekvienas iš mūsų. Tikiuosi, kad ši programa prisidės prie ateities lyderių ugdymo.“