Kiekybinių metodų ir modeliavimo katedra

Kiekybinių metodų ir modeliavimo katedros moksliniai interesai apima Taikomąją statistiką ir ekonometriją, Laiko eilučių analizę ir netiesinius sąryšius, Matematikos taikymą, Makroekonominių modelių su mikroekonominiu pagrindimu kūrimą, Industrinę organizaciją, Socialinės apsaugos ekonomiką, Fiskalinę ir mokesčių politiką, Išteklių ir agrarinę ekonomiką, Aplinkos ekonomiką, Lyginamąją ekonomiką ir Ekonominę demografiją. Katedra plėtoja ekonomikos matematinio-statistinio modeliavimo ir kiekybinių tyrimų metodologiją ir vykdo fundamentalius bei taikomuosius ekonomikos tyrimus, orientuotus į Lietuvos valstybei aktualius klausimus.

Algirdas Bartkus

Katedros vedėjas

Docentas

Dr. Algirdas Bartkus

2021 metais įtrauktas į daugiausiai spaudoje cituojamų Lietuvos mokslininkų penkiasdešimtuką.

+370 5 236 6143, 811 kab.

Gindrutė Kasnauskienė

Profesorė

Dr. Gindrutė Kasnauskienė

Tomas Baležentis

Profesorius, Vyriausiasis mokslo darbuotojas

Dr. Tomas Baležentis

2021 metais skirta Lietuvos mokslo premija už darbų ciklą „Daugiakriteriniai metodai integruotam efektyvumo vertinimui ir ekonominių sprendimų priėmimui“.

Vita Karpuškienė 2

Docentė