Kiekybinių metodų ir modeliavimo katedra

Kiekybinių metodų ir modeliavimo katedros dėstytojai naudodami matematinius ir statistinius metodus vykdo sisteminio bei tarpdisciplininio pobūdžio ekonomikos tyrimus bei dėsto su jų naudojamais metodais ar tyrimų objektais susijusias Statistikos, Ekonometrijos, pažengusiųjų lygmens mikroekonomikos ir makroekonomikos disciplinas bei kitus kursus Vilniaus universiteto studentams. Katedros moksliniai interesai apima Taikomąją statistiką ir ekonometriją, Laiko eilučių analizę ir netiesinius sąryšius, Matematikos taikymą, Makroekonominių modelių su mikroekonominiu pagrindimu kūrimą, Industrinę organizaciją, Socialinės apsaugos ekonomiką, Fiskalinę ir mokesčių politiką, Išteklių ir agrarinę ekonomiką, Aplinkos ekonomiką, Lyginamąją ekonomiką ir Ekonominę demografiją. Katedra plėtoja ekonomikos matematinio-statistinio modeliavimo ir kiekybinių tyrimų metodologiją ir vykdo fundamentalius bei taikomuosius ekonomikos tyrimus, orientuotus į Lietuvos valstybei aktualius klausimus. Katedros darbuotojai plėtoja ir ekspertinę veiklą, teikdami konsultacijas valstybės institucijoms ir privačioms struktūroms.

Išsamus mokslo publikacijų sąrašas pateikiamas skiltyje DARBUOTOJAI