Ingrida

Projektų vadovė, Atskaitomybės skyrius
Finansų departamentas
AB SEB bankas

Kokių svajonių turėjote studijų metais? Ar jos išsipildė?
Svajonė buvo rasti mėgstamą darbą ir kad nenutruktų ryšys su kurso draugais. Svajonės išsipildė

Kas buvo svarbiausia renkantis, kur studijuoti?
Man asmeniškai – reputacija, žinojimas, kad studijas renkasi gabiausi moksleiviai.

Jūsų nuomone, ar paprasta derinti studijas su darbu? Kokie būna iššūkiai?
Bakalauro studijose derinimas sudėtingas, tačiau įmanomas, ypač paskutiniais metais. Sprendimas derinti ar ne labai priklauso nuo darbo pobūdžio, pavyzdžiui, man studijuojant magistrantūroje bei dirbant audite būdavo sudėtingiausia dėl komandiruočių.

Kas svarbiausia siekiant karjeros?
Žibančios akys, atsakomybė, iniciatyvumas.

Kas labiausiai įsiminė iš studijų metų?
Kuratoriavimo patirtis.

Kokios yra didžiausios Jūsų vertybės?
Atkaklumas, pozityvumas, žmogiškumas.

Kokia buvo įprasta Jūsų dienos rutina studijų metais ir kokia yra dabar?
Nepasikeitė dėl kėlimosi anksti, pasikeitė dėl to, kad vakarais nereikia mokytis ir gali skirti laiko kitoms tobulėjimo veikloms. Ir nebūna sesijų!

Kokią didžiausią pamoką išmokote savo karjeros kelyje?
Išlaukti.

Kokiomis asmenybėmis žavitės ir kodėl?
Pozityviomis, energingoms, darančioms daugiau, negu nurodyta, besidominčioms ne tik su darbu susijusiomis aktualijomis.

Kas labiausiai patinka, teikia malonumą Jūsų veikloje?
Dinamika.