Mainų galimybės

Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas yra aktyvus tarptautinių projektų ir programų dalyvis. Todėl Jūs esate kviečiami dalyvauti įvairiose mainų programose.

Didžiausią populiarumą mūsų fakulteto studentų tarpe turi ERASMUS+ programa. Šios programos pagrindinis tikslas – stiprinti europinį bendradarbiavimą aukštojo mokslo srityje, skatinti studentų ir personalo mobilumą, aukštojo mokslo institucijų ir įmonių bendradarbiavimą. Programoje dalyvauja 28 Europos Sąjungos šalys, taip pat Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos, Turkijos, Serbijos ir Šiaurės Makedonijos aukštųjų mokyklų studentai bei personalas. Galime pasidžiaugti, kad ERASMUS+ programos dėka Fakulteto studentai gali atlikti praktiką užsienio šalių įmonėse.

Nuo 2019 m. fakulteto studentai turi galimybę išvykti į universitetus, kurie yra ARQUS ir Coimbra Group universitetų tinklų nariai. Mainai su šiais universitetais finansuojami Erasmus+ programos lėšomis ir vykstama pagal ERASMUS+ programos taisykles, reikalavimus ir terminus. Daugiau informacijos galima rasti čia.

Kita vertus, Vilniaus universitetas yra pasirašęs tarptautines dvišales sutartis su Australijos, Indijos, Kanados, Pietų Korėjos ir kitų šalių aukštosiomis mokyklomis, taip pat kasmet studentus kviečia išvykti į JAV (ir ne tik) per ISEP programą, todėl Jūs turite puikias galimybes studijuoti ir už Europos Sąjungos ribų. Daugiau informacijos apie galimybes išvykti per dvišales sutartis rasite čia, plačiau apie ISEP programą – čia.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos