Erasmus programa

Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas yra aktyvus tarptautinių projektų ir programų dalyvis. Todėl Jūs esate kviečiami dalyvauti įvairiose mainų programose.

Didžiausią populiarumą mūsų Fakulteto studentų tarpe turi ERASMUS programa. Šios programos pagrindinis tikslas - stiprinti europinį bendradarbiavimą aukštojo mokslo srityje, skatinti studentų ir personalo mobilumą, aukštojo mokslo institucijų ir įmonių bendradarbiavimą. Programoje dalyvauja 27 Europos Sąjungos šalių, taip pat Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos ir Turkijos aukštųjų mokyklų studentai bei personalas.
Galime pasidžiaugti, kad 2007 m. pabaigoje Vilniaus universitete pradėta vykdyti nauja ERASMUS programos veikla, kurios dėka Fakulteto studentai gali atlikti praktiką užsienio šalių įmonėse.

Kita vertus, Vilniaus universitetas yra pasirašęs tarptautines dvišales sutartis su Australijos, Indijos, JAV, Kanados, Korėjos ir kitų šalių aukštosiomis mokyklomis, todėl Jūs turite puikias galimybes studijuoti ir už Europos Sąjungos ribų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos