Ekonominės ekspertizės centras


Vilniaus universiteto kartu su Lietuvos banku įsteigtas Ekonominės ekspertizės centras siekia šių tikslų:

  • gerinti ekonomikos ir finansų mokslo kokybę Lietuvoje,
  • skatinti aukšto lygio diskusijas aktualiais ekonomikos ir finansų mokslo klausimais,
  • šviesti visuomenę,
  • stiprinti Vilniaus universiteto kaip ekonomikos ir finansų sričių kompetencijos centro įvaizdį.

Tyrimų centre dirbantys ekonomistai iš Lietuvos ir užsienio šalių atlieka ekonomikos ir finansų sričių mokslinius tyrimus. Tyrėjai siekia pritaikyti įgytas akademines žinias kurdami inovatyvius tyrimų metodus, kurie leistų kūrybiškai pažvelgti į aktualias problemas ir rasti jų sprendimus.

Vienas iš centro didelio užmojo tikslų – skelbti mokslinius tyrimus pagrindiniuose tarptautiniu lygiu pripažįstamuose recenzuojamuose žurnaluose ir supažindinti su atliktų tyrimų rezultatais pasaulinę akademinę bendruomenę. Tai daroma ir pristatant tyrimus kitose šalyse vykstančiuose renginiuose, kuriuose dalyvauja žinomiausi tyrėjai, besispecializuojantys tose pačiose ekonomikos ir finansų tyrimų srityse. Tyrimų centras organizuoja ir tarptautines ekonomikos konferencijas, į jas kviečia didelę mokslinės ir praktinės veiklos patirtį turinčius ekonomistus iš Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos.

Ekonominės ekspertizės centro tyrėjai

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos