Vilniaus universiteto bendruomenės nariai nuo lapkričio 12 dienos kviečiami teikti kandidatus renkant geriausius šių metų universiteto dėstytojus. Išrinktiems dėstytojams skiriama Rektoriaus premija, taip pat geriausi metų dėstytojai yra kviečiami skleisti savo gerąsias pedagogines praktikas viso Universiteto mastu.

Skaityti daugiau...

Kviečiame 4 kurso Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentus dalyvauti kasmetiniame „MG Baltic“ koncerno konkurse stipendijai gauti (3 stipendijos po 1000 €).


Iki 2018 m. lapkričio 16 d. Studijų skyriui (412 kab.) prašome pateikti:

  • prašymą skirti stipendiją,
  • motyvacinį laišką,
  • pasiekimus mokslinėje ir/ar visuomeninėje veiklos įrodančius dokumentus,
  • duomenis apie baigtų šešių semestrų studijų programos dalykų įvertinimus.

Kviečiame susipažinti su informacija, nurodančia bakalauro studijų išankstinio egzaminų laikymo tvarką.

Primename, kad apsispręsti derėtų jau dabar, nes prašymą ir jį pagrindžiančius dokumentus (darbo arba praktikos sutartis, kvietimą savanoriauti, išvykimą pagrindžiančius raštus) privaloma pateikti ne vėliau kaip iki lapkričio 15 d. rudens semestre ir iki balandžio 15 d. pavasario semestre.

Detaliau rasite čia >>

Po devynerių metų Prancūzijoje ir Belgijoje dr. Justina Klimavičiūtė grįžo į Lietuvą ir nuo spalio 1 dienos Vilniaus universiteto (VU) Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete dėsto ekonomikos pagrindus pirmakursiams, toliau tęsia tyrimus, skirtus ilgalaikei senyvų žmonių priežiūrai.

Skaityti daugiau...
Puslapis 1 iš 11
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos