Lietuvos bankas kviečia ekonomikos srities mokslininkus teikti paraiškas Vlado Jurgučio premijai ir premijai už ekonomikos srities disertaciją 2018 m. Mokslininkų paraiškos priimamos el.paštu arba Totorių g. 4 Vilniuje iki rugsėjo 30 dienos, paraiškas mokslininkai ar mokslininkų grupės gali teikti tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis.

• Premijų skyrimo nuostatus lietuvių kalba rasite čia.
  • Premijų skyrimo nuostatus anglų kalba rasite čia.

Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas prisijungia prie režisieriaus Romo Zabarausko inicijuotos akcijos – paradinį įėjimą papuošėme vaivorykštės spalvų vėliava. Esame lygių teisių šalininkų pusėje, netoleruojame diskriminacijos ir manome, kad neapykantos nusikaltimams vietos Lietuvoje nėra.

Skaityti daugiau...
dekanė Aida Mačerinskienė

Sveikinu su naujų mokslo metų pradžia!

Linkiu, kad mūsų fakultete praleistas laikas bei įgytos žinios ir patirtis virstų valiuta, kuriančia gyvenimo prasmę.

dekanė A.Mačerinskienė