Pasaulinis finansų ir bankininkystės simpoziumas

WFBS LT

Pasaulio finansų ir bankininkystės simpoziumas kiekvienais metais suburia aukščiausio lygio universitetų mokslininkus, nacionalinių bankų tyrėjus, politinių sprendimų priėmėjus ir kitus pirmaujančius finansų rinkos ekspertus iš viso pasaulio. Tai yra puiki platforma aktualiausioms finansų mokslo problemoms aptarti ir naujausiems moksliniams tyrimų rezultatams pristatyti.

Šių metų simpoziume bus analizuojamas platus spektras itin aktualių temų:

• Finansų technologijos
  • Tvarūs finansai
  • Įmonių finansinė atskaitomybė ir etika
  • Bankininkystė
  • Finansų rinkos
  • Investicinio portfelio valdymas
  • Tarptautiniai finansai
  • Pinigų ir finansinio stabilumo politika
  • Finansų elgsena
  • Kitos globalaus finansų pasaulio aktualijos.

Itin daug dėmesio specialiose sesijose planuojama teikti diskusijoms apie finansų technologijas, mikrofinansavimą, sutelktinį finansavimą, tvarius / žaliuosius finansus, taip pat aplinkosauginius, socialinius ir valdysenos praktikos (ESG) aspektus.

Pasak simpoziumo pirmininko, Viana do Kastelo (Viana do Castelo) politechnikos instituto profesoriaus João Paulo Vieito, artėjanti konferencija yra puiki galimybė Lietuvos mokslininkams megzti pažintis ir aptarti būsimas partnerystes su pasaulyje pripažintų universitetų mokslininkais, nacionalinių bankų tyrėjais, pirmaujančiomis finansų įstaigomis, finansų rinkos lyderiais ir kitais potencialiais bendradarbiais. „Taip pat tai yra išskirtinė platforma universitetams bendradarbiauti mokslinių tyrimų srityje, studentų ir akademikų mainų programoms ir kitoms akademinio ir institucinio bendradarbiavimo formoms inicijuoti“, – tvirtina finansų ekspertas.

Daugiau informacijos rasite čia: oficialus pasaulinio finansų ir bankininkystės simpoziumo puslapis.