Vasario 2 d. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje iškilmingoje ceremonijoje įteikti diplomai Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto absolventams, užbaigusiems savo akademinę kelionę praėjusį semestrą.

12 val vyko Globalios rinkodaros bakalauro studijų programų (lietuvių ir anglų kalba) baigimo ceremonija. Susirinkusiuosius sveikino Vilniaus universiteto prorektorė Vilmantė Pakalniškienė, fakulteto dekanė Aida Mačerinskienė, socialinis partneris iš Euromonitor International dr. Robertas Ivanauskas, Globalios rinkodaros programos vadovas prof. dr. Vytautas Dikčius. Atsisveikinimo ir sveikinimo kalbas sakė ir studentų atstovės, programos absolventės Naomi Koc ir Esther Imelda Bonilla Benitez.

Kaip savo sveikinime kalbėjo fakulteto dekanė Aida Mačerinskienė, „šiandien švenčiate savo asmeninę pergalę, kuri kai kuriems iš jūsų yra paskutinis mokslinis pasiekimas, kai kuriems karjeros laiptelio galimybė, o kai kuriems tiesiog asmeninė pergalė. Bet svarbiausia yra tai, kad diplomas iliustruoja jūsų žinias, jūsų patirtį ir jūsų brandą! Taigi, nenuvertinkite šios pergalės ir didžiuokitės kad esate VU EVAF absolventai.“

14 val. Daktaro laipsnio diplomus atsiėmė Vadybos ir Ekonomikos mokslo krypčių daktarai bei Ekonominės analitikos, Finansų ir bankininkystės, Rinkodaros ir integruotos komunikacijos, Strateginio informacinių sistemų valdymo, Verslo procesų valdymo, Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro studijų programų absolventai.

,,Niekada nežinosiu kiek pastangų prireikė jums gauti šiuos diplomus, bet žinau kad jo vertė yra tokio dydžio, kokią jūs jam suteiksite patys. Taigi aš tikiu, kad diplomas kurį tuoj laikysite rankose – jums leis surasti puikius darbus, leis jums pasijausti pranašiais lyderiais, leis padvigubinti ar patrigubinti savivertę, leis tapti laimingesniais!“ – susirinkusiems absolventams linkėjimus ir sveikinimus išsakė fakulteto dekanė, taip pat dėkojusi ir visiems jų kelionėje padėjusiems artimiesiems ir bičiuliams.

Absolventus ir ceremonijos svečius taip pat pasveikino Vilniaus universiteto rektorius Rimvydas Petrauskas, fakulteto socialinis partneris Andrius Jūrelė (EY Lietuva partneris), Finansų katedros docentė, dr. G. Keliuotytė-Staniulėnienė bei absolventų atstovai: Žmogiškųjų išteklių valdymo programos absolventė Kristina Kovrikova, Finansų ir bankininkystės programos absolventas Gustavo Adolfo Mota Salinas.

Saulėtą penktadienį vykusioje iškilmingoje ceremonijoje diplomus atsiėmė iš viso 77 Globalios rinkodaros bakalauro studijų programos studentai (baigę studijų programas lietuvių ir anglų kalba) ir 98 magistrai. Fakultetas visuomet laukia naujų ir sugrįžtančių buvusių studentų, kviečia toliau gilinti kompetencijas ir semtis patirties aukštesnio etapo studijose, prisijungti prie akademikų ir dėstytojų bendruomenės, toliau vystant bendrus mokslinius tyrimus, partnerystes ir bendradarbiavimą, keliant Lietuvos ekonominės ir finansinės kultūros lygį Lietuvoje.

Būdų siekti asmeninio ir profesinio augimo yra ne vienas, o Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete laukiami visi, siekiantys kokybinio savo karjeros šuolio ekonomikos, finansų, apskaitos, vadybos, rinkodaros, politikos, verslo ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityse.