Rugsėjo 1-oji – reikšmingiausia mokslo metų šventė, o kai kuriems ir naujo studijų kelio pradžia!

Šia ypatinga proga dalinamės VU EVAF dekanės prof. dr.  Aidos Mačerinskienės sveikinimu studentams, žengiantiems į naujus mokslo metus!

sveikinimas2 copy

Rugsėjo 1-ąją visus Vilniaus universiteto bendruomenės narius kviečiame drauge pasitikti naujuosius mokslo metus tradicinėje studijų metų pradžios šventėje Renovatio Studiorum.

10:30 val. kviečiame į Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetą, kur JR1 auditorijoje švęsime mokslo metų pradžios šventę drauge su mūsų pirmakursiais!