Sveikiname mūsų studentus – tarptautinių ekonometrijos varžybų Varšuvoje prizininkus!

Balandžio 22 dieną VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Ekonominės analitikos magistrantai Žygimantas Bogužas, Gerda Utakytė, Tomas Dzedulionis ir Airida Lipskaitė dalyvavo Varšuvos universiteto organizuotose Ekonometrijos varžybose.

Dalyviai per 24 val. turėjo išspręsti užduotį ir jos sprendimo pagrindu parašyti mokslinį straipsnį. Praėjusią savaitę Varšuvos universitetas paskelbė galutinio vertinimo rezultatus. Mūsų fakulteto komanda pakliuvo tarp prizines vietas užėmusių komandų ir laimėjo po 1000 zlotų!

Sveikiname, labai džiaugiamės ir didžiuojamės studentais!