Sveikiname Agnę Jakubauskaitę apgynus disertaciją „Individualią veiklą vykdančių mokesčių mokėtojų mokestinės elgsenos vertinimas” ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.
Disertacija rengta 2017–2022 metais Vilniaus universitete. Mokslinis vadovas – doc. dr. Egidijus Bikas.

Mokslinio tyrimo objektas. Individualią veiklą vykdančių mokesčių mokėtojų elgsena dėl mokestinių prievolių vykdymo.

Tyrimo tikslas. Išnagrinėjus teorinius mokesčių mokėtojų elgsenos elementus, įvertinti individualią veiklą vykdančių mokesčių mokėtojų mokestinę elgseną ir galimas biudžeto netektis dėl netinkamo mokestinių prievolių vykdymo.

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:
prof. dr. Jelena Stankevičienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).
Nariai:
prof. dr. Diana Cibulskienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004),
prof. dr. Nataļja Lāce ( Rygos technikos universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004),
prof. dr. Alfreda Šapkauskienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004),
prof. dr. Dalia Štreimikienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius