VU EVAF plečia bendradarbiavimo sutarčių tinklą - pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su akcine draudimo bendrove „Gjensidige“, dėl praktikos vietų suteikimo ekonomikos ir finansų, vadybos, kiekybinės ekonomikos, verslo informacinių sistemų, ekonominės analitikos, verslo procesų valdymo, finansų ir bankininkystės, strateginio informacinių sistemų valdymo, verslo ir teisės programos studentams.

Fakultetas nuolat aktyviai plečia bendradarbiavimo sutarčių tinklą, gerindamas studentų įsiliejimą į darbo rinką dar studijų metu. Studentams tai yra vertinga praktikos galimybė, kuri gali padėti geriau pasirengti karjerai ir užtikrinti sėkmingą įsidarbinimą baigus studijas. Fakultetas, savo ruožtu, padeda partneriams susipažinti su talentingais ir gerai paruoštais studentais, kurie vėliau gali tapti įmonės dalimi.