Džiaugiamės galėdami pakviesti jus į Apskaitos ir audito katedros mokslinį seminarą, kuris vyks trečiadienį, spalio 11 d. Seminaro metu Asist. Dr. Darius Vaicekauskas pristatys temą - "Skaitmeninis auditas": Informacinių technologijų (IT) naudojimo atlikimas finansinį auditą praktiniai aspektai.

• Laikas: spalio 11 d. 10.00-11.30 val.
  • Vieta: Microsoft Teams
  • Pranešėjas: Asist. Dr. Darius Vaicekauskas
  • Tema: "Skaitmeninis auditas": Informacinių technologijų (IT) naudojimo atlikimas finansinį auditą praktiniai aspektai
  • Seminaro kalba: lietuvių

Seminaras yra atviras visiems – studentams, dėstytojams, mokslininkams. Kviečiame pasisemti žinių!