Nuo S.Sassen iki P. J. Taylor geografai, nagrinėdami finansų centrų iškilimą ir nuosmukį, susitelkė į holistinę sistemą, skirtą įvairioms temoms, tokioms kaip financializacija ir globalizacija, nagrinėti. Tiek nagrinėjant konkrečių finansų centrų savybes, tiek miestų tinklą, pastebima ir centralizacijos, ir decentralizacijos elementų.

Ypač tai pasakytina apie kapitalo rinkų sąjungos plėtrą ES arba FinTech paslaugų teikėjų iškilimą. Šis seminaras skirtas įvardinti potencialias mūsų katedros vykdomų mokslinių tyrimų spragas. Jame taip pat bus pristatytas naujojo kolegos Tomo Hašimoto (Tom Hashimoto) mokslinių tyrimų profilis.

• Laikas: spalio 5 d. 15.00-16.00 val.
  • Vieta: VU TechHub auditorija 35-30 (II a., arčiausiai JR) (NB: seminaras vyks gyvai ir nebus transliuojamas internetu)
  • Pranešėjas: Tomoyuki Hashimoto, EPK docentas
  • Tema: „Financial Geographies in the era of European Integration and FinTech - A research gap?“ (daugiau informacijos apačioje)
  • Seminaro kalba: anglų