Džiaugiamės galėdami pakviesti visus į Ekonominės ekspertizės centro mokslo seminarą. Kovo 7 d. (ketvirtadienį) 417 auditorijoje ir MS Teams Junghum Park pristatys temą: „Feedback Effects, Market Valuations, and Real Efficiency

Trumpa seminaro apžvalga

Šiame straipsnyje nagrinėjama trumparegiško įmonių elgesio ir vadinamojo grįžtamojo ryšio efekto, kai finansinėse kainose yra naudingos informacijos įmonių sprendimams priimti, tarpusavio priklausomybė. Grįžtamojo ryšio efektą modeliuojame standartinėje prekybos aplinkoje, išskyrus tai, kad pusiausvyros egzistavimą ir jos analizę užtikrina Pareto produktyvumo pasiskirstymas. Analizė rodo, kad grįžtamojo ryšio efektas sukelia kainų infliaciją ir iš to kylantį ilgalaikį neefektyvumą, kurį galima paaiškinti inovacijų strategijų kontekste. Tai rodo iššūkį, kylantį plečiant argumentą dėl finansų rinkų informacinio vaidmens, siekiant ilgalaikio gamybos efektyvumo.

Informacija apie seminarą

• Laikas: kovo 7 d. 14:00-15:00 val.
  • Vieta: VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, Saulėtekio al. 9, Vilnius, 417 (buv.402) auditorija ir MS Teams Spauskite čia
  • Pranešėjas: Junghum Park, EEC mokslo darbuotojas
  • Tema: „Feedback Effects, Market Valuations, and Real Efficiency”
  • Seminaro kalba: anglų

Seminaras yra atviras visiems – studentams, dėstytojams, mokslininkams. Kviečiame pasisemti žinių!