Kviečiame į iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją, kuri vyks 2024 m. vasario mėn. 2 d. Šv. Jonų bažnyčioje!

12 val. diplomai bus įteikiami Globalios rinkodaros bakalauro studijų programų absolventams.

14 val. diplomai bus įteikiami Vadybos ir Ekonomikos mokslo krypčių daktarams  Ekonominės analitikos, Finansų ir bankininkystės, Rinkodaros ir integruotos komunikacijos, Strateginio informacinių sistemų valdymo, Verslo procesų valdymo, Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro studijų programų absolventams.

2024 m. vasario 1 d. nuo 8:30 – 17:30 val. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto ketvirtame aukšte (417 aud.) vyks pasirašymas diplomų registracijos žurnale. Jei nebūsite atsiskaitę su Vilniaus universitetu ir pasirašę diplomų registracijos žurnale, diplomų įteikimo ceremonijoje Jums nebus įteikiamas diplomas.

Iki pasirašymo diplomų registracijos žurnale absolventai privalo atsiskaityti su VU padaliniais (biblioteka, bendrabučiai, kt.). Absolventams, kurie nesinaudojo padalinių paslaugomis, į juos kreiptis nereikia. Informaciją apie atsiskaitymų tvarką ir savo būseną rasite prisijungę prie VU IS, E-Studento aplinkos skiltyje „Studijos“.