Ar jau matei? Prasidėjo atranka tarptautinių studijų mainų programose!

Svajoji pagyventi užsienio šalyje? Sieki lavinti užsienio kalbos gebėjimus? Norėtum mokytis puikiuose Europos universitetuose? O gal tiesiog pasiilgai kelionių?

Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakei teigiamai, nieko nelauk ir registruokis Erasmus arba / ir ARQUS/Coimbra Group bei dvišaliams mainams!

SVARBU! Šiais metais startuojame su nauja sistema, tad partnerių sąrašą matysite nauju formatu čia. Tikimės Jūsų aktyvumo ir supratingumo :)
Partnerių sąrašą senojoje sistemoje dar galite rasti ČIA.

Kyla klausimų apie mainus? Užduok juos informaciniuose online seminaruose:

- rugsėjo 12d. 14.00val. (lietuvių kalba)

- rugsėjo 13d. 14.00val. (anglų kalba)

Sekite naujienas Facebook’e - VU Tarptautiniai ryšiai ( @VUTarptautiniaiRysiai )
Daugiau informacijos apie mainų galimybes čia.

Turite daugiau klausimų? Kreipkitės į tarptautinių ryšių skyrių el. p.: arba .