Birželio 7 d. kviečiame dalyvauti itin aktualioje Tarptautinio valiutos fondo (TVF), Lietuvos banko (LB) ir VU organizuojamoje konferencijoje „Infliacija, darbo užmokestis ir jų poveikis konkurencingumui Lietuvoje“. Konferencijos metu Lietuvos banko tyrėjai ir Tarptautinio valiutos fondo komanda pristatys pranešimus apie infliacijos raidą Lietuvoje, jos priežastis ir pasekmes.

10:30-11.30 val. renginyje numatoma panelio diskusija, kurioje dalyvaus finansų ministrė Gintarė Skaistė, Lietuvos banko valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus ir TVF misijos vadovas Borja Gracia. Diskusiją moderuos VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto mokslo darbuotoja, LB tyrėja dr. Aurelija Proškutė.

Laikas: birželio 7 d. 9.30-16.30 val.
      Vieta: VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, TechHub konferencijų salė. Saulėtekio al. 9, II rūmai, 2 a.
      Renginio kalba: anglų.

Konferencija vyks gyvai ir yra atvira visiems norintiems. Kviečiame dalyvauti!

Konferencijos programą rasite čia: https://rb.gy/l2nn2