Vasario 6 d. VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete (EVAF) įvyko pirmasis Europos Sąjungos duomenų raštingumo ugdymo „Digital Literate - Digital and Media Literacy for Education“ projekto partnerių iš Italijos, Portugalijos, Rumunijos ir Lietuvos susitikimas.

Dviejų dienų susitikime projekto dalyviai ne tik aptarė ir suplanavo ateinančių metų veiklas, mokytojų mokymo programos, ugdant mokytojų skaitmeninio ir medijų raštingumo žinias, kūrimą ir jo įgyvendinimą, aptarė projekto valdymo, kokybės užtikrinimo ir sklaidos klausimus, bet ir susipažino su Vilniaus Universitetu.

Svečiams buvo pristatytas Ekonomikos ir Verslo Administravimo fakultetas, jo veikla, infrastruktūra ir naujausios auditorijos bei dalyvius ypač sudominusios naujai įrenginėjamos laboratorijos. Susitikimo metu dalyviai taip pat lankėsi Vilniaus Universiteto bibliotekoje ir Mokslinės Komunikacijos ir Informacijos Centre. Tai buvo puiki galimybė svečiams susipažinti su universitetu, jo bibliotekų išteklių gausa ir gerąja praktika mokslinių tyrimų komunikacijos srityje o taip pat aplankyti Vilniaus universitetą kaip architektūros paveldo objektą.

Vilniaus Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) komandą šiame projekte sudaro dr. Laimutė Urbšienė, partn. doc. Ona Marija Vyšniauskaitė, Daiva Mažeikaitė ir buhalterė Giedrė Svecevičiūtė.

IMG 7479IMG 7463