Nepaprastai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto tyrėja Dr. Linda Hollebeek vėl sulaukė pasaulinio pripažinimo ir jau ketvirtą kartą buvo įtraukta į „Clarivate“ kasmet sudaromą „Labiausiai cituojamų tyrėjų sąrašą“ ("Highly Cited Researchers in 2023"). Tai yra labai garbingas pasiekimas mokslininkui ir oficialus pripažinimas apie jo atliekamų mokslinių tyrimų vertę ir didelę įtaką pasauliniu mastu.

Šis garbingas apdovanojimas 2023 m. skirtas 7 125, arba maždaug 1 %, įvairiose mokslo srityse dirbančių pasaulio mokslininkų. Linda Hollebeek pateko į 86 labiausiai cituojamų ekonomikos ir verslo srities mokslininkų sąrašą.  Praėjusiais metais Linda Hollebeek tapo pirmąja Vilniaus universiteto mokslininke, patekusia į šią elitinę pasaulio tyrėjų grupę, ir toliau išlaiko savo pozicijas. Pačiai tyrėjai tai jau net 4 toks apdovanojimas.

Linda Holbeek Vilniaus universito Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete dirba nuo 2021 m. rugsėjo. Per tą laiką ji ir jos kolegos iš EVAF Rinkodaros katedros jau pasiekė nemažai reikšmingų rezultatų, įskaitant kelias publikacijas aukšto lygio žurnaluose. Dr. L. Hollebeek taip pat yra VU žurnalo "Organizations and Markets in Emerging Economies" redakcinės kolegijos narė.

Dėkojame dr. Linai Hollebeek už kasdienį sunkų darbą, įsitraukimą ir išskirtinius tyrimus rinkodaros srityje. Itin džiugu, kad VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto mokslininkai jau ne pirmą kartą patenka tarp geriausių verslo ir ekonomikos tyrėjų visame pasaulyje.