Nesvarbu, kokiame socialiniame burbule gyventume, kiekvienas esame girdėjęs gandų apie NATO ir Vakarų partnerių neveiksnumą Baltijos šalių karo su Rusija atveju, apie korumpuotą šalies valdžią, nupirktą teisinę sistemą ar kyšius siekiant karjeros. Vis dėlto retai kada susimąstome, kad šie gandai – tai Rusijos tikslingai Baltijos šalyse skleidžiamos dezinformacijos naratyvai. Apie tai, kokios žmonių grupės dezinformacijai imliausios, kokios pagrindinės dezinformacijos kryptys ir tikslai Baltijos šalyse, Vilniaus Universiteto mokslo populiarinimo žurnalui „Spectrum“ pasakojo Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto mokslininkas dr. Mangirdas Morkūnas.

Web MorkūnasVU EVAF mokslininkas, dr. Mangirdas Morkūnas

Visą straipsnį kviečiame skaityti čia: Dezinformacijos naratyvai Baltijos šalyse: nepasitikėjimas valstybe ir atskirų visuomenės grupių priešinimas