Mokslo metų pradžios proga verslininkas, UAB „Mantinga“ vadovas Mantas Agentas skyrė 10 tūkstančių eurų savo Alma Mater, VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto neliečiamojo kapitalo subfondui.

„Jaučiame itin didelį pasididžiavimą, matydami savo alumnų įvertinimą mūsų fakulteto veiklai. Tai pirmoji tokio tipo parama iš verslo mums. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą, kuria reikšmingai prisidedate prie mūsų veiklos siekiant ekonomikos ir vadybos mokslų ir studijų lyderystės. Ačiū kad pasitikite mumis!“ – padėkos žodžius skiria fakulteto dekanė, prof. dr. Aida Mačerinskienė.

VU ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto neliečiamojo kapitalo subfondas leidžia visuomenei, fakulteto partneriams, draugams ir Alumni bendruomenei prisidėti prie naujos kartos ekonomikos ir vadybos profesionalų ugdymo bei inovacijų ir verslumo kūrimo. Susipažinti su fondo veikla ir paramą skirti galite čia: https://vuf.lt/subfondai/EVAF/