Dalinamės akimirkomis iš 16-osios "EuroMed" verslo akademijos konferencijos "Verslo transformacija nestabilioje aplinkoje". Dėkojame visiems dalyviams ir išskirtiniams pranešėjams, kurie dalijosi aktualiais tyrimais. Konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 200 mokslininkų iš daugiau kaip 30 šalių, kurie pristatė tyrimus apie verslo transformacijas, įvykusias ar vykstančias COVID-19 pandemijos ir konfliktų kontekste. Tris intensyvias konferencijos dienas dalyviai klausėsi įkvepiančių pranešimų, dalyvavo vertingose mokslinėse diskusijose ir turėjo galimybę megzti prasmingas partnerystes ateičiai. Tikime, kad tai išaugs į profesinius bendradarbiavimo ryšius ir aukštos kokybės būsimus mokslinius tyrimus visame pasaulyje!

Daugiau nuotraukų rasite čia