Absolvento (-ės) profesinė praktika

VU EVAF bakalauro ir magistro pakopos absolventai per metus nuo studijų baigimo gali atlikti absolvento profesinę praktiką. Tokia profesinė praktika nesuteikia studijų kreditų ir yra skirta tęsti studijų metu įgytų žinių ir gebėjimų įtvirtinimą praktikoje.

ABSOLVENTO (-ĖS) PROFESINĖS PRAKTIKOS ETAPAI

absolventu praktika

Absolvento profesinė praktika vykdoma tik pagal Erasmus + programą, kai absolventai išvyksta į pasirinktą užsienio šalies praktikos instituciją. Studentai, atlikę absolvento profesinę praktiką, nerengia profesinės praktikos ataskaitos.

Plačiau apie absolvento praktiką žr. čia https://www.vu.lt/studijos/studentams/praktika/praktika-uzsienyje#erasmus-praktika-po-studiju-baigimo

Studentus, kurie nori atlikti absolvento profesinę praktiką pagal Erasmus+ programą, kviečiame kreiptis į VU EVAF tarptautinių studijų koordinatorę Aistė Simanavičienę, el.p. , +370 5 2366008, 412 kab.