Tikslinė profesinė praktika

VU EVAF bakalauro ir magistro pakopos studentai gali atlikti tikslinę profesinę praktiką. Tikslinė profesinė praktika nėra numatyta studijų programoje, tačiau skirta įgyti žinioms ir gebėjimams, susijusiems su studijomis ir praktine profesine veikla. Už tikslinę profesinę praktiką studijų kreditai nėra suteikiami. Studentai, atlikę tikslinę profesinę praktiką, nerengia profesinės praktikos ataskaitos.

TIKSLINĖS PROFESINĖS PRAKTIKOS ETAPAI

etapai savanoriska

Tikslinė profesinė praktika gali būti atliekama Lietuvoje arba užsienio valstybėje. Tikslinė profesinė praktika gali būti atliekama bet kurį studijų semestrą. Tikslinės profesinės praktikos atlikimo laikas negali sutapti su akademinių užsiėmimų tvarkaraščiu ir vienoje organizacijoje negali trukti ilgiau nei 6 kalendorinius mėnesius.

Tikslinė profesinė praktika gali būti atliekama individualiai ar grupėje (pvz., VU įgyvendinama sumanioji praktika https://www.vu.lt/studijos/studentams/praktika/sumanioji-praktika).

Studentai (-ės), norintys (-čios) atlikti tikslinę profesinę praktiką, teikia laisvos formos prašymą VU studijų informacinėje sistemoje (VUSIS), nurodydami (-os) tikslinės praktikos vietą, trukmę ir numatomas atlikti užduotis. Prašymą suderinus su studento (-ės) studijų programos komiteto (SPK) pirmininku bei gavus VU EVAF Dekano (-ės) leidimą atlikti tikslinę praktiką, studentai (-ės) pasirašo trišalę sutartį su VU EVAF ir priimančia organizacija(VU EVAF trišalės tikslinės profesinės praktikos sutarties šablonas).

Studento (-ės) ir praktikos institucijos suderintą VU EVAF trišalę profesinės praktikos sutartį studentas (-ė) turi atsiųsti jo studijų programą koordinuojančiai (-iam) VU EVAF studijų skyriaus darbuotojai(-ui) (https://www.evaf.vu.lt/apie-fakulteta/struktura/studiju-skyrius). Tikslinės praktikos sutarties elektroninis pasirašymas bus vykdomas DVS Avilys.