Studijų stabdymas, nutraukimas ir atnaujinimas

Studijų stabdymas

Dėl įvairių asmeninių, finansinių ar kitų priežasčių galite stabdyti studijas ar pasiimti akademines atostogas (dėl ligos, vaiko priežiūros). Studijos stabdomos, akademinės atostogos sutiekiamos 1 metų laikotarpiui. Pasibaigus studijų stabdymo laikotarpiui, turėsite parašyti prašymą grąžinti Jus į studijas. To nepadarius, būsite šalinamas iš studentų sąrašų kaip nestudijuojantis.

Studijų nutraukimas

Norėdami nutraukti studijas, turėtumėte kreiptis į savo studijų programos koordinatorę ir parašyti prašymą dekanei. Nutraukus studijas studijų įmoka gali būti grąžinama, tačiau priklausomai nuo to, kada studentas nutraukė studijų sutartį, ji gali būti proporcingai mažinama (už kiekvieną praėjusį semestro mėnesį grąžinama studijų įmoka mažinama 20%).

Studijų atnaujinimas

Studijų atnaujinimas – grįžimas į studijas po jų nutraukimo. Asmenys, atnaujinantys studijas, priimami tik į valstybės nefinansuojamas vietas.

Studijos atnaujinamos nuo semestro pradžios, pateikus prašymą kamieninio akademinio padalinio vadovui ne vėliau kaip likus 5 dienoms iki naujo studijų semestro pradžios. Dėl programos pasikeitimo susidariusius skirtumus (ne daugiau kaip 15 kreditų) leidžiama likviduoti per 1 metus nuo studijų atnaujinimo. Šie skirtumai akademinėmis skolomis nelaikomi.