Pradžia: 2022-06-21 09:00
Pabaiga: 2022-06-21 14:00

 

Kviečiame į iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją, kuri vyks 2022 m. birželio mėn. 21 d. Šv. Jonų bažnyčioje!

9 val. diplomai bus įteikiami Ekonomikos (nuolatinės studijos) ir Kiekybinės ekonomikos bakalauro studijų programų absolventams.

12 val. diplomai bus įteikiami Vadybos (nuolatinės studijos lietuvių k., anglų k.), Verslo ir teisės bei Verslo informacinių sistemų (lietuvių k., anglų k.) bakalauro studijų programų absolventams.

14 val. diplomai bus įteikiami Ekonomikos (sesijinės ir pokoleginės studijos), Vadybos (sesijinės ir pokoleginės studijos) bakalauro studijų programų absolventams; Apskaitos ir finansų valdymo, Globalaus verslo ir ekonomikos, Kokybės vadybos, Valstybės ekonominės politikos, Verslo procesų valdymo, Verslo vystymo magistro studijų programų absolventams.

 

2022 m. birželio 20 d. nuo 8-17 val. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto ketvirtame aukšte (403 a.) vyks pasirašymas diplomų registracijos žurnale. Jei nebūsite atsiskaitę su Vilniaus universitetu ir pasirašę diplomų registracijos žurnale, diplomų įteikimo ceremonijoje Jums nebus įteikiamas diplomas.

Iki pasirašymo diplomų registracijos žurnale absolventai privalo atsiskaityti su VU padaliniais. Absolventams, kurie nesinaudojo padalinių paslaugomis, į juos kreiptis nereikia. Informaciją apie atsiskaitymų tvarką ir savo būseną rasite prisijungę prie VU IS, E-Studento aplinkos skiltyje „Studijos“.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos