Pradžia: 2021-11-08 16:00
Pabaiga: 2021-11-08 17:00
Kviečiame paskutinių kursų bakalauro ir magistro studijų programų studentus ar baigusius studijas prieš mažiau nei metus dalyvauti Diplomatinės tarnybos talentų programoje!

Renginys vyks lapkričio 8 d., 16 val., 805 aud.

Bendradarbiaujant su patyrusiais aukščiausio lygio diplomatais, susipažinsite su diplomatinės tarnybos veiklos įvairiapusiškumu ir užduotimis, geriau pažinsite diplomato profesiją, dalyvausite tarptautinėje tinklaveikoje, konferencijose ir susitikimuose, prisidėsite prie globalių problemų sprendimo, tobulėsite, pagilinsite žinias pasirinktose temose ir tuo pat metu įgysite pripažįstamą darbinę patirtį.

Detalesnė informacija apie atranką ir reikalavimus:

Atraskite savo TALENTĄ diplomatijai ir prisijunkite prie globalios Lietuvos diplomatinės tarnybos veiklos!